Lange vakantieritten vragen om leuke spelletjes. Uit ons archief: een verzameling 'talige' spellen om de vakantiesfeer onderweg te verhogen. Neem het overzicht mee in de auto en je bent op je vakantiebestemming voor je er erg in hebt.
Veel plezier en fijne vakantie!
Uitgebreider kennismaken met Onze Taal? Word lid!
Wilt u een reactie plaatsen? Accepteer dan eerst onze cookies.
Reacties Er zijn 2 reacties
Peter
Het “dissociatiespel”. Speler 1 noemt een woord. Dan moet speler 2 een woord noemen dat daar niet direct mee te associeren is, maar ook geen associatie heeft met dingen die je in of va nuit de auto ziet. Het moet vooral nergens mee geassocieerd zijn. Lijkt dus ergens wat op die klassieke opdracht: “denk niet aan een roze olifant”. Daar denk je dus vooral wel aan. Nog verdraaid lastig.
Heleen
Wat een handige spelletjes! Daar gaan wij zeker gebruik van maken, als we twee dagen in de auto zitten op weg naar Italië. Dank je wel!